Hakkımızda

Web Tasarım Google dostu olmalıdır.Web Tasarım hızlı olmalıdır. Web Tasarım Profesyonel ellere bırakılmalıdır.


İşimizi doğru yaptığımıza olan inancımızı arttırmakta, sağlam ve kalıcı bir firma olma hedefimizde bize rehberlik etmektedir.Haydi birlikte gerçek başarılara yelken açalım.


En Son Teknoloji Programlama Dilleri ile güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktayız.


Biz Kimiz?

İstanbul Kadıköyde Hizmet veren firmamızı tanımanız için sizi kahve içmeye bekliyoruz. Biliyoruz ki herşeyden önce insani iletişim kurma, sıcak bir tokalaşma, bizi tanımanızı sağlarken, bizim de sizi en iyi şekilde anlayabilmemiz için karşılıklı sohbete mutlaka ihtiyaç var. Kurduğumuz sıcak sohbetler sonucunda, fikirlerimizi ve nasıl bir çalışma yapacağımızı anlatabilmek adına müşterimizi ofisimizde ağırlamanın her zaman daha iyi sonuç verdiğini deneyimlerimiz sonucu söyleyebiliriz. Bu biz kimiz ve ne yaparız sorusuna cevap bulabilmeniz adına da sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Tüm işlerimiz sözleşmeye dayalı olarak yapılmaktadır. Sözleşme "Web Tasarım Firması" olarak ahlaklı ve disiplinli çalışma prensiplerimizden ödün vermeyeceğimizi gösteren öz güveni mizin ürünüdür. Hem sizin hem de bizim haklarımızı korumak adına buna özen gösteriyoruz. Hizmet sektörümüzün internet olduğu düşünülürse, online pazarda hizmet verdiğimizden dolayı İstanbul içinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayırımı yapmaksızın hizmet vermekteyiz. Ayrıca bilgi ve belgeleri internet üzerinden paylaşma imkanımız olduğu için bütün Türkiye'ye şehir ayrımı yapmaksızın hizmet verebilecek durumdayız. Karşılıklı ve kesintisiz iletişimi kurduğumuz, ihtiyaçlarımızın örtüştüğü her müşteri ile çalışma imkanına sahibiz.


Web Tasarıma Neden İhtiyacınız Var?

Web tasarım projenizi, şirketinizin hedef kitlesi ve prestijine göre özel olarak tasarlıyoruz. Arama motorları için gereken optimizasyon ve reklam uygulama (SEO ve Google AdWords) süreçlerini analiz edip, uyguluyoruz. E-çözüm yöntemlerini firmalar için optimum fayda sağlayacak şekilde analiz ettikten sonra planlamasını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçler kapsamında Egebilgi'nin web tasarım fiyatları, şirketinizin bu proje için ayırdığı bütçeden çok daha azdır. Profesyonel web sitesi tasarımı ve programlama hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Yaratıcı, genç, dinamik, zekasına güvenen, sektör deneyimi olan, güzel ve şık tasarımlar ile ilk ve öncü uygulamalara imzasını atan, kusursuz bir zamanlama ve planlama anlayışına sahip, müşterilerine özel çözümler sunan,hizmetlerinin kalitesini her geçen gün daha da artıran, stratejilerini doğru belirleyen, başarılı web tasarım ve uygulama için teknolojinin tüm olanaklarını kullanan bir ekip olduğumuz için.Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette bulunabilirlik, estetik ve güçlü bir görünüm ve sürekli geliştirdiğimiz dinamik altyapımızla web sitelerinin yönetilebilmesi üzerine olmuştur.


Misyonumuz & Vizyonumuz

Ticari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir.Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. "Ömür boyu eğitim" yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz.

Sayfanın Başına Dön