Hizmetlerimiz


Flash Tasarım

flash tasarım

Neden Flash Web Site Yaptırmalıyım? 

Flash Tasarım, grafik animasyonlarla zenginleştirilmiş Ses ve görselliğin önplana çıktığı bir tasarım şeklidir.

Flash tasarım ile sadece hayal edin, Flash ve action script alanında uzman tasarımcılarımız hayal ettiğiniz tasarımı kısa sürede gerçekleştirir. 

Dünya artık flash animasyon ve flash tasarımların artılarını kabul etmiştir. Ve her yıl dünyanın en etkileyici ve en güzel siteleri olarak flash siteler seçilmektedir. 

Siz de ziyaretçileriniz ve potansiyel müşterileriniz üzerinde olumlu ve silinmez izler bırakmak istiyorsanız en etkili yöntem dinamik bir flash web sitesi olacaktır.

Flash ile hazırlanmış bir site görsel açıdan ziyaretçi üzerinde olumlu bir izlenim bırakır. 

Flash tasarımların artıları bununla sınırlı değildir. Örneğin flash ile tasarlanmış sitelerde sanıldığının aksine seo yapılabilir. 

Başta google olmak üzere önemli arama motorları tarafından swf uzantılı flash videoların doğru konumlandırılmış tüm metin içeriği taranabilmektedir. 

Bu sayede bilgili ve yetenekli ellerden çıkan flash siteler firmalara prestij ve yeni müşteriler kazandırmaktadır.

Flash ile statik yada dinamik bir site hazırlanabilir. Flash ile hazırlanan dinamik yapıdaki siteler daha hızlı görüntülenme ve veri alışverişi yapma olanagı sağlar. 

Bu sayede sitenizi kendiniz yönetebilir ve ziyaretçilerinizle serbestçe iletişim kurabilirsiniz. 

Firmaların dijital katalog, şirket içi eğitim, tanıtım filmi, çizgi animasyon, detaylı sunum ve bunun gibi ihtiyaçları için flash tasarım profesyonel bir çözüm olacaktır. 

Sayfanın Başına Dön